Krepšelis tuščias
Latingė paveikslai jūsų namų ar biuro interjerui

Latingė paveikslai jūsų namų ar biuro interjerui

SVEIKI!

Labai malonu, kad užsukote į Latingės virtualią galeriją.

Šioje virtualioje galerijoje jūsų laukia paveikslai, kurie "kalba" kiekvienam žmogui tik jam skirtą istoriją. 

Protas mūsų kartais "pakimba" ant išsakyto požiūrio ir priima tai, kaip vienintelę tiesą, kurią galima pamatyti. Tad palikau beveik visus paveikslus be pavadinimo, taip suteikdma visišką laisvę žiūrovui. Noriu, kad mano kurti paveikslai skatintų galvoti, jausti, atrasti, suprasti, fantazuoti. Jei kuris pavadinimas jums nepatiks, pakeiskite jį savu.

KO TIKĖTIS peržiūrint paveikslus? 

Kažkam paveikslas ar paveikslai sukels šiltus jausmus, kažkuriam primins kažką brangaus, galbūt primiršto, kitą įkvėps, kažkam tylės. 

 

Paspaudus ant paveikslo, matysite aprašymą ir rasite daugiau nuotraukų, vizualizacijų interjere, idėjų, kaip galima skirtingai paveikslą įrėminti.

Detaliame aprašymo puslapyje galite pasidalinti savo pojūčiais, nuomone parašydami man komentarą ar paklausimą, jei norėtumėte paveikslą įsigyti.

 

Jei prie paveikslo pavadinimo yra + VIDEO, tai detaliame aprašyme rasite video su paveikslu iš arčiau.

 

Linkiu gerų emocijų :)

Lina

Mes įpratinti manyti, kad Dievas - Kūrėjas  yra kažkur toli toli... Šis paveikslas kviečia mesti iššūkį šiam ribojančiam įsitikinimui ir pasikabinti Dievo akį ant savo kambario sienos.
 
Tulpės lyg kelrodės į didesnį džiaugsmą. Jos kviečia pamatyti viską, iš didesnio atstumo. Iš ten kur visas triukšmas praranda savo svarbą, nutyla ir tada pamatai išgrynintą esmę ir visą grožį. 
Žmogus niekada nebūna vienas. Visada šalia jo yra artimos sielos, pasiruošusios jam padėti. Visada šalia yra nematoma akiai pagalba, kuri globoja, nukreipia. Tereikia paprašyti ir priimti. Vienyje būdami mes galingi.
Ar pastebėjote, kad kai nukreipiate savo mintis į prisiminimų skrynelės skyriuką "ten kur buvo labai gerai"... jūsų nuotaika iškart pasitaiso ir energijos jumyse padaugėja? Linkiu dažniau aplankyti tą skyriuką ir vis jį papildyti naujais maloniais patyrimais.  Iš serijos: "Ko reikia žmogui, kad jis geriau girdėtų savo sielą?"
Tik leisdamas savąjam vidiniam liūtui suriaumoti, išlaisvinsi visą savyje tūnančią galią... tam reikia drąsos. Toks gyvena kiekviename iš mūsų. Ir jis yra tam, kad išmokintų pastovėti už save. Jis negriauna tai kas harmoninga - čia jis švelnus ir meilus....., bet jis pajėgus išardyti(transformuoti) tas struktūras, kurios yra destruktyvios, kurios tave privečia jaustis mažu. Iš serijos: "Ko reikia žmogui, kad jis geriau girdėtų savo sielą?"  
Vakaras. Nusirenkite visas mintis dienos ir jausmus taip kaip nusirengiate grįžę po darbo drabužius. Užsidėkite vėl sparnus.. .. taip taip tuos savo sielos sparnus, kuriuos visi turime. Dienos bėgyje gal juos ir apkarpo ar nuleidžia žemyn įvairiausios situacijos, bet jie juk stebuklingi... tereikia prisiminti apie juos (prisiminti, kad esame ne žmogaus kūnas, bet SIELA žmogaus kūne) ...ir jie iškart gauna impulsą  atsistatyti sveikut sveikutėliai. Trumpam užmerkite akis, giliai ir ramia kvėpuokite ..ir leiskite tiems sparnams jus nešti, ten kur jūsų siela jums kalbės. Klausykite ką ji jums nori pasakyti ir sekite tomis nuorodomis.
Kas iš labai arti gali atrodyti vienaip, pažiūrėjus iš toli atrodo jau visiškai kitaip. Gyvenime daug situacijų, kurios iš arti artodo vienaip, o kai į jas pasižiūri iš toli, jos įgauna visai kitą prasmę, daug didesnę ir kartu nuostabiai subalansuotą. Dažnai iškart nemokame pamatyti viso grožio, tik atsitraukus fiziškai ar laike sugebamae įvertinti teisingiau, tai kas vyksta ar vyko. Tada vidus prisipildo taikos ir gerumo. Viskas yra GERAI.
Go to top