Krepšelis tuščias
Latingė paveikslai jūsų namų ar biuro interjerui

Latingė paveikslai jūsų namų ar biuro interjerui

SVEIKI!

Labai malonu, kad užsukote į Latingės virtualią galeriją.

Šioje virtualioje galerijoje jūsų laukia paveikslai, kurie "kalba" kiekvienam žmogui tik jam skirtą istoriją. 

Protas mūsų kartais "pakimba" ant išsakyto požiūrio ir priima tai, kaip vienintelę tiesą, kurią galima pamatyti. Tad palikau beveik visus paveikslus be pavadinimo, taip suteikdma visišką laisvę žiūrovui. Noriu, kad mano kurti paveikslai skatintų galvoti, jausti, atrasti, suprasti, fantazuoti. Jei kuris pavadinimas jums nepatiks, pakeiskite jį savu.

KO TIKĖTIS peržiūrint paveikslus? 

Kažkam paveikslas ar paveikslai sukels šiltus jausmus, kažkuriam primins kažką brangaus, galbūt primiršto, kitą įkvėps, kažkam tylės. 

 

Paspaudus ant paveikslo, matysite aprašymą ir rasite daugiau nuotraukų, vizualizacijų interjere, idėjų, kaip galima skirtingai paveikslą įrėminti.

Detaliame aprašymo puslapyje galite pasidalinti savo pojūčiais, nuomone parašydami man komentarą ar paklausimą, jei norėtumėte paveikslą įsigyti.

 

Linkiu gerų emocijų :)

Lina

Žmogus niekada nebūna vienas. Visada šalia jo yra artimos sielos, pasiruošusios jam padėti. Visada šalia yra nematoma akiai pagalba, kuri globoja, nukreipia. Tereikia paprašyti ir priimti. Vienyje būdami mes galingi.
Ar pastebėjote, kad kai nukreipiate savo mintis į prisiminimų skrynelės skyriuką "ten kur buvo labai gerai"... jūsų nuotaika iškart pasitaiso ir energijos jumyse padaugėja? Linkiu dažniau aplankyti tą skyriuką ir vis jį papildyti naujais maloniais patyrimais.  Iš serijos: "Ko reikia žmogui, kad jis geriau girdėtų savo sielą?"
Tik leisdamas savąjam vidiniam liūtui suriaumoti, išlaisvinsi visą savyje tūnančią galią... tam reikia drąsos. Toks gyvena kiekviename iš mūsų. Ir jis yra tam, kad išmokintų pastovėti už save. Jis negriauna tai kas harmoninga - čia jis švelnus ir meilus....., bet jis pajėgus išardyti(transformuoti) tas struktūras, kurios yra destruktyvios, kurios tave privečia jaustis mažu. Iš serijos: "Ko reikia žmogui, kad jis geriau girdėtų savo sielą?"  
Go to top