Krepšelis tuščias

KVAPNIOSIOS ŽVAKĖS su eterinių aliejų kompozicijomis štai tokiuose auksiškai-sidabringuose Latingė dekoruotuose indeliuose.

Kaip visada man labai svarbu yra simboliai. Tikiu, kad kiekviename iš mūsų slypi didžiulė, graži, šviesi jėga.

1Ji apipinta voratinkliu iš įvairių gyvenimo išbandymų. Tų išbandymų kartais būna tiek, kad net pamirštame, kad turime tą šviesą savyje, kad esame ta šviesa. Bet mes tuos išbandymus pajėgūs įveikti. Kuriu, siekdama priminti apie tą šviesą, kuri yra mumyse. Ten kur mūsų mintys, ten ir energijos tekėjimas. Nukreipdami savo mintis į savo jėgos -šviesos-širdies šaltinį , mes jį aktyvuojame ir stipriname. Kai esame tikrai STIPRŪS, mes nekonkuruojame, nes ta jėga kito negriauna, nežemina. Ta jėga kitame žmoguje mato jo ŠVIESĄ ir jo JĖGĄ ir ją pripažįsta. Tokia jėga yra graži, ji kurianti, joje būti saugu, būnant joje nereikia niekam nieko įrodinėti.

*** Gyvybės medis simbolizuoja mūsų asmeninį tobulėjimą, unikalumą ir individualų grožį. Kaip medžio šakos stiprėja ir auga aukštyn besistiebdamos į dangų ir gauna energiją iš saulės ir mėnulio, taip ir mes augdami stiprėjame tiek fiziškai , tiek dvasiškai. Siekiame daugiau žinių, išminties ir naujų patirčių. Tuo tarpu mūsų šaknys, tai protėviai, kultūra, šalis teikia per šaknis mums palaikymą ir gyvybinę energiją. Kai šie du energijos ciklai yra darnoje medis auga sveikas ir papuošia pasaulį savo žiedais bei apdovanoja vaisiais. Tuomet gauname pilną ratą - paimu ir subrandinęs duodu pasauliui, tai ką turiu geriausio savyje. 

 

***Spiralės simbolio reikšmė - amžino judėjimo, laiko, nuolatinio augimo ir plėtimosi, cikliškumo simbolis. Kiekvieną akimirką renkamės ar kartosime tai kas buvo, ar darysime naujus pasirinkimus ir gausime naujus rezultatus.

Šios rankų darbo žvakės atkeliau gražiai supakuotos dėžutėje. Puikiai tinka dovanoti.

Daugiau dovaninių rinkinių 

      

KVAPNIOSIOS Žvakės praturtintos, Latingė sukurtomis, natūralių eterinių aliejų kompozicijomis. Uždegus žvakę ir vaškui sušilus, pradeda skleistis eterinių aliejų kvapai, kurie suteika namams jaukumo, o jums aromaterapinį  poveikį.  

Trumpesnis ar ilgesnis pabuvimas šalia degančios žvakės nuteikia poziyviai. Deganti žvakės liepsna patraukia dėmesį, malonu stebėti kaip liepsna virpa, mainosi. Tomis, net ir trumpomis akirmirkomis,  kai susikoncentruojame  į žvakės liepsną, kitų minčių „triukšmas“ galvoje prityla. Taip žvakės liepsna padeda truputį „sustoti“ ir pailsėti nuo gausių minčių. Kai žvakė aromaterapinė, ji dar patraukia žmogaus uoslės dėmesį ir tada protas nagrinėja tą kvapą, taip „stabtelėjimo“ akimirka prailgėja. Eteriniai aliejai per uoslę perduoda iš gamtos sukauptą galią mums.

  • Natūraliai kvepiančios žvakės puikiai papildys ir sustiprins jūsų meditacijų, jogos praktikų akimirkas, padėdamos lengviau atsipalaiduoti ir susijungti su savo vidumi.
  • Pabaigus dienos darbus, uždegtos žvakės liepsna ir eterinių aliejų aromaterapinis poveikis, padės lengviau atsipalaiduoti ir sugrįžti į taikią, ramią vidinę būseną.

Kartais reikai tik tiek nedaug, tik tų kelių akmirkų ir mes jaučiamės apsivalę ir laisvi nuo dienos rūpesčių arba susikaupę , arba džiaugsmingi ir energingi pradėti naują dieną. 


 

NAUJIENOS šiltut šiltutėlės visom prasmėm ❤
Latingė vienetinės rankų darbo veltinio skaros - tai aksesuaras, kuris ne tik šildys, bet ir puoš tiek šaltą žiemą, tiek vėsų vasaros vakarą.
Kviečiu pasižvalgyti ir įsigyti e-parduotuvėje jau dabar -> www.Latinge.lt

Kai dovanos reikia labai labai greitai ar net tą pačią dieną, užsukite į Latingė e-parduotuvės skyrių "PARUOŠTA SIUNTIMUI".

Šiame skyriuje galite išsirinti dovaną, kuri bus jums paruošta atsiėmimui ar išsiųsta jūsų pasirinktu būdu tą pačią dieną. 

Užsakymai (iš skyriaus paruošta siuntimui) padaryti ir apmokėti iki 10val. ryto VILNIŲ gali pasiekti tą pačią dieną, pasirinkus siuntimo būdą "AUTOBUSŲ SUNTOS"

 

 

 

 

2021 Startas - Latingės NAUJIENA 3D paveikslai 😇🥰

Kas būtų man pasakęs, kad klykausiu ir trepsėsiu kaip vaikas iš laimės vietoj saldainių gavus vinių, plaktuką, medžio ir siūlų ... būčiau pažiūrėjus kaip į, švelniai tariant, KEISTUOoooLĮ 🙃 mmm

Niu bet gi mano metai būtent taip ir prasidėjo 😅- su plaktuku rankose ... 500 vinukų jau sukalti, paskui būriau su siūlais ir štai paplušėjus dalinuos rezultatais pirmais.

Ar patiktų gauti štai tokį šaliką dovanų?... visai netikėtai, vien dėl to, kad buvai nuoširdi ir paslaugi ir noriai dalinaisi savo turima patirtimi, žiniomis? ....

Štai vienai šauniai moteriai tokia dovana JAU KELIAUJA ❤

Visada malonu, kai tavo pastangos, geranoriškumas yra įvertinamas, tiesa. O dar kai tai yra padėka-dovana, kurios nelaukei ir nesitikėjai .. . dvigubas malonumas.

Ir man be galo malonu kurti tokiom ir panašiom progom dovanas ❤

www.Latinge.lt

Silko Salikas 11 Ispanija Silko Salikas 44 Ispanija

 

Ne vieną kartą, kalbėdama su moterimis, Latingė kūrėja, Lina, yra išgirdusi, kad šilko šaliką jos turi, gal net kelis, bet kiekvieną dieną nenešioja, užsiriša tik ypatingom progom arba kad neperka šilko šalio, nes galvoja, kad ne kiekvienai dienai tai, per prabangus aksesuaras 🙂
 
 
MIELOSIOS, dažnai pasitaiko , kad tai kas gražu, vertinga, mes kasdienai renkamės nenaudoti, pagal seną įsišaknijusį(paveldėtą) įsitikinimą, kad reik saugoti arba liaudyje dar naudojamas "čiedyti" ...arba kad šilko šaliką labai jau sudėtinga priderinti kasdienai, daug stengtis reikia.
 
Lina: "Aš suprantu, kad yra daržo darbai ir ten tikrai neskatinu pasirišti šilko šaliko ar užsidėti itin brangius batelius 😃, ...nors ... galima ir čia pasilinksminti, jei tik nuotaika tokia užpuls 😂 ... .taip pat suprantu, kad yra kas tinka dienai, yra kas tinka vakarui ar "puotai" pasipuošti.
Bet yra ir KASDIENA. Ir ji lygiai tokia pat ypatinga, kaip bet kuri šventė, ir ji daug dažniau pasitaiko mūsų gyvenime, nei šventės .. ... gal reiktų pergalvoti ar tikrai verta vertinti tik šventes, o kasdienas vertinti gerokai mažiau???..."
 
 

Veltinis yra neautinis audinys, gaminamas veliant, presuojant, tankinant vilnos pluoštą, sluoksną.

Veltinis gali būti labai švelnus. Gali būti ir šiurkštus. Tai priklauso nuo to kokia vilna buvo naudojama. Veltinis yra labai dėkinga  medžiaga kūrėjams, nes  gali būti bet kokios spalvos, formos ir dydžio.

VILNA, JOS SAVYBĖS:

Vilna – tai gyvūnų (avių, ožkų, kupranugarių, triušių ir t.t.) plaukai. Populiariausia vilna yra avių.

Purus garbanotos vilnos pluoštas žmonijai yra žinomas ir naudojamas jau daugelį metų. Spėjama, kad pirmoji vilna pradėta verpti 3500 metais prieš Kristų. Šiandien įvairiai apdorotą vilnos pluoštą atrasite bene kiekvienoje meno nišoje. Budama labai poringos sandaros, žvyniško paviršiaus, banguotu plaušeliu, vilna išlaiko savyje ir ir aplink save oro sluoksnius, kas leidžia palaikyti pastovią temperaturą.Tad apsigaubę šalčiausią žiemos dieną vilnos gaminiu nesušalsite, kaip kad šiltą dieną dėvėdami plonos vilnos rūbą nesukaisite. Pagrindinė vilnos savybė yra palaikyti vientisą kūno temperatūrą.

 

Skaityti daugiau: Apie vilną ir veltinio velimą

Šilkas – tai nuostabi gamtos dovana, žmonių kultivuojama jau daugiau kaip 3500 metų. Šilkas yra tvirtas ir švelnus pluoštas, kurį “gamina” šilkaverpis kirminas. Šilko kelias prasideda Indijoje ir Kinijoje. Indijos dokumentuose, jau 2 a.pr.kr. minimos vaško arba batikos šilko dažymo technikos.

 

Šilkinio audinio savybės

Šilkas yra išties unikalus audinys. Jis yra gyvulinės kilmės, jį sudaro net 97% baltymų, 18 žmogaus organizmui reikalingų amino rūgščių. Šilke esanti medžiaga sericinas – šilko klijai, kurie turi gydomąjį poveikį sudirgusiai bei alergiškai odai.

Šilkas yra atsparus mikroorganizmams audinys, todėl labai higieniškas. Be to, jis yra mažai laidus šilumai, todėl šaltu metu šilko drabužiai šildo, o karštu – vėsina. Savo šiluminėmis savybėmis šilkas beveik prilygsta vilnai ir yra penkis kartus šiltesnis už medvinę. Tik šilkas yra gerokai lengvesnis ir plonesnis už vilnos audinį, todėl – gaivesnis ir gali būti naudojamas vasarą.

 

Skaityti daugiau: Apie šilką ir tapybą ant šilko
Go to top