Krepšelis tuščias
2021 Startas - Latingės NAUJIENA 3D paveikslai 😇🥰
 
Kas būtų man pasakęs, kad klykausiu ir trepsėsiu kaip vaikas iš laimės vietoj saldainių gavus vinių, plaktuką, medžio ir siūlų ... būčiau pažiūrėjus kaip į, švelniai tariant, KEISTUOoooLĮ 🙃 mmm
Niu bet gi mano metai būtent taip ir prasidėjo 😅- su plaktuku rankose ... 500 vinukų jau sukalti, paskui būriau su siūlais ir štai paplušėjus dalinuos rezultatais pirmais.
Ar patiktų gauti štai tokį šaliką dovanų?... visai netikėtai, vien dėl to, kad buvai nuoširdi ir paslaugi ir noriai dalinaisi savo turima patirtimi, žiniomis? ....
Štai vienai šauniai moteriai tokia dovana JAU KELIAUJA ❤
Visada malonu, kai tavo pastangos, geranoriškumas yra įvertinamas, tiesa. O dar kai tai yra padėka-dovana, kurios nelaukei ir nesitikėjai .. . dvigubas malonumas.
Ir man be galo malonu kurti tokiom ir panašiom progom dovanas ❤

Silko Salikas 11 Ispanija Silko Salikas 44 Ispanija

 

 

 
 
  
 
LATINGĖ AUTORINĖS RANKŲ DARBO DOVANOS KVIEČIA Į E-PARDUOTUVĘ:
*** RANKA TAPYTI ŠILKO ŠALIKAI. Kiekvienas unikalus.Rinktis galima iš daugiau kaip 40 skirtingų dizainų ir skirtingo dydžio bei formos šalikų ir skarelių. Jums pageidaujant, mielai personalizuoju šalikus, užrašant vardą, datą, inicialus, runas. Ypatinga dovana tampa dar asmeniškesne.
Labai smagu paimti baltą šilko audinį ir teptuko, dažų pagalba jį paversti spalvinga istorija, jūsų kaklui papuošti.
Tapybai naudojami profesionalūs dažai, užtvirtinami 3 val garinimo procesu, ko pasekoje šalikas tampa atspariu plovimui ir išlaiko savo minkštumą bei žvilgesį.
*** EKO AUTO KVAPŲ DIFUZORIAI "Gėlynas" ir "BLINK-BLINK" - daugkartiniam tvariam naudojimui.
 
 
 
Ne vieną kartą, kalbėdama su moterimis, esu išgirdusi, kad šilko šaliką jos turi, gal net kelis, bet kiekvieną dieną nenešioja, užsiriša tik ypatingom progom arba kad neperka šilko šalio, nes galvoja, kad ne kiekvienai dienai tai, per prabangus aksesuaras 🙂
 
 
MIELOSIOS, dažnai pasitaiko , kad tai kas gražu, vertinga, mes kasdienai renkamės nenaudoti, pagal seną įsišaknijusį(paveldėtą) įsitikinimą, kad reik saugoti arba liaudyje dar naudojamas "čiedyti" ...arba kad šilko šaliką labai jau sudėtinga priderinti kasdienai, daug stengtis reikia.
 
Aš suprantu, kad yra daržo darbai ir ten tikrai neskatinu pasirišti šilko šaliko ar užsidėti itin brangius batelius 😃, ...nors ... galima ir čia pasilinksminti, jei tik nuotaika tokia užpuls 😂 ... .taip pat suprantu, kad yra kas tinka dienai, yra kas tinka vakarui ar "puotai" pasipuošti.
Bet yra ir KASDIENA. Ir ji lygiai tokia pat ypatinga, kaip bet kuri šventė, ir ji daug dažniau pasitaiko mūsų gyvenime, nei šventės .. ... gal reiktų pergalvoti ar tikrai verta vertinti tik šventes, o kasdienas vertinti gerokai mažiau???...
 
Ar yra šilko šalikų / skarelių tinkančių kasdienai? TAIP taip TAIP 🤩
 
MYLĖKITE IR VERTINKITE SAVO KASDIENĄ ... nes tai yra JŪSŲ GYVENIMO DIDESNIOJI DALIS ❤
 
 
www.Latinge.lt - e-parduotuvėje rasite šilko šalikų , tinkančių KASDIENAI 😉
 
 
Žemiau rasite kasdienos apsirengimo pavyzdžių, prie kurių puikiai tinka LATINGĖ šilko šalikėliai 🙂
 
Jūsų patogumui, po kiekvienu deriniu įdėta šalikėlio nuoroda. 
 
 
 


 
E-PARDUOTUVĖJE →
 
 
 

 
E-PARDUOTUVĖJE →
 
 

E-PARDUOTUVĖJE →
 
 

 
 
E-PARDUOTUVĖJE →
 
 

 
E-PARDUOTUVĖJE →
 
 
 

 
 E-PARDUOTUVĖJE →
 
 

E-PARDUOTUVĖJE →
 
 

 
E-PARDUOTUVĖJE →
 
 
 

 
 
E-PARDUOTUVĖJE →
Go to top