Krepšelis tuščias

 

NAUJUTĖLĖS rankų darbo veltinio rankinės patogiai kasdienai.

 

Ar tikrai tai veltinis? TAIP :) Modernus veltinis tikrai stebina,nes jis labai skiriasi nuo to ką mes prisimename iš ankstensių laikų.  Merino vilna  apjungta su augaliniais pluoštais sukuria įspūdingą tekstūrą. 

 

 

Išsirinkti ir užsisakyti internetu  

paveikslai-kaip_vertinti-atsirinkti.jpgŠiandien turėjau įdomų pokalbį ir štai dalinuos savo pamatymais apie tai, kodėl žiūrėdami į vienus paveikslus jaučiame DAUG, suprantame, kas ten parodyta ir tai teikia pasigėrėjimą, atgaivą, o į kitus žiūūūūri, net prisimerki, įtempi smegenėles, nes gi kažkas labai vertina, tai ir tu stengies, tai įžvelgti, bet negali suvokti, ką tuo norėta pasakyti ir aplamai, kas atvirai kas užmaskuotai tokius paveikslus nuvertina ar laiko niekalais. Pažįstama 😃 ? 
 

macrame latinge e shop mazintasYpatingai šilti papuošalai, ne tik savo išvaizda. Jie šilti, nes iš vilnos. 

Ypatingi, nes nuo pradžios iki galo rankom kurti. Macrame pynimas nėra naujiena, bet pynimas su rankomis veltomis virvelėmis - tai tikrai naujiena.

Virvelės natūralios vilnos veltinio su dekoratyviu pluoštu, kuris turi subtil žvilgesį, suteiks išskirtinumo jūsų įvaizdžiui.

 

MACRAME PAPUOŠALAI e-parduotuvėje

 

 

  

 

Minkšta tekstilė, žvakės interjerui suteikia neabejotino jaukumo. Dekoratyvniai padėklai ne tik praktiška detalė serviravimui, bet ir padeda organizuoti erdvę ir išryškinti joje pasirinktus elementus - sukuriant juose gėlių, žvakių kompozicijas. Darbo stalo minkšti ir šilti vilnos veltinio  patiesalai padės palaikyti tvarkingą darbo zoną, saugos stalo paviršių ir suteiks rankoms šilumos.

Dirbiniai praktiški ir patvarūs.

Tokių originalių detalių pagalba galite sukurti išskirtinę namų ar biuro atmosferą. 

Priimami individualūs užsakymai  - su kompanijos logotipais, verslo dovanos, ar asmenėms šventėms - susisiekite ir aptarsime.

  

patiesalas darbo stalui ismintis LATINGE KOMPIUTEIO KILIMELIS web

AR PASTEBĖJOTE, KAD KAI DARBO APLINKA TVARKINGESNĖ IR MINTYS TVARKINGESNĖS? 

Tvarka, estetika darbo vietoje  visada malonu. O tie kas dirba daug su kompiuteriu tikrai pritars, rankos pasiilgsta šilumos, ypatingai šaltuoju periodu (darbo stalai po kol  kas šildymo sistemos neturi ;) 
Pristatau Latingės naujieną - darbo stalo patiesalai iš merino vilnos veltinio. Štai jie  ir padės sukurti darbo aplinoje tvarką, estetiką ir suteiks rankoms šilumos :)
Startuojame su dvipusiais patiesalais, dekoruotais simboliais ->
1KVAPNIOSIOS ŽVAKĖS su eterinių aliejų kompozicijomis štai tokiuose auksiškai-sidabringuose Latingė dekoruotuose indeliuose.

Kaip visada man labai svarbu yra simboliai. Tikiu, kad kiekviename iš mūsų slypi didžiulė, graži, šviesi jėga.

Ji apipinta voratinkliu iš įvairių gyvenimo išbandymų. Tų išbandymų kartais būna tiek, kad net pamirštame, kad turime tą šviesą savyje, kad esame ta šviesa. Bet mes tuos išbandymus pajėgūs įveikti. Kuriu, siekdama priminti apie tą šviesą, kuri yra mumyse. Ten kur mūsų mintys, ten ir energijos tekėjimas. Nukreipdami savo mintis į savo jėgos -šviesos-širdies šaltinį , mes jį aktyvuojame ir stipriname. Kai esame tikrai STIPRŪS, mes nekonkuruojame, nes ta jėga kito negriauna, nežemina. Ta jėga kitame žmoguje mato jo ŠVIESĄ ir jo JĖGĄ ir ją pripažįsta. Tokia jėga yra graži, ji kurianti, joje būti saugu, būnant joje nereikia niekam nieko įrodinėti.

Skaityti daugiau: Kuriu, nes tikiu...

KVAPNIOSIOS Žvakės praturtintos, Latingė sukurtomis, natūralių eterinių aliejų kompozicijomis. Uždegus žvakę ir vaškui sušilus, pradeda skleistis eterinių aliejų kvapai, kurie suteika namams jaukumo, o jums aromaterapinį  poveikį.  

Trumpesnis ar ilgesnis pabuvimas šalia degančios žvakės nuteikia poziyviai. Deganti žvakės liepsna patraukia dėmesį, malonu stebėti kaip liepsna virpa, mainosi. Tomis, net ir trumpomis akirmirkomis,  kai susikoncentruojame  į žvakės liepsną, kitų minčių „triukšmas“ galvoje prityla. Taip žvakės liepsna padeda truputį „sustoti“ ir pailsėti nuo gausių minčių. Kai žvakė aromaterapinė, ji dar patraukia žmogaus uoslės dėmesį ir tada protas nagrinėja tą kvapą, taip „stabtelėjimo“ akimirka prailgėja. Eteriniai aliejai per uoslę perduoda iš gamtos sukauptą galią mums.

Skaityti daugiau: KVEPIANČIOS SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖS

 

NAUJIENOS šiltut šiltutėlės visom prasmėm ❤
Latingė vienetinės rankų darbo veltinio skaros - tai aksesuaras, kuris ne tik šildys, bet ir puoš tiek šaltą žiemą, tiek vėsų vasaros vakarą.
Kviečiu pasižvalgyti ir įsigyti e-parduotuvėje jau dabar -> www.Latinge.lt
 
 

Kai dovanos reikia labai labai greitai ar net tą pačią dieną, užsukite į Latingė e-parduotuvės skyrių "PARUOŠTA SIUNTIMUI".

Šiame skyriuje galite išsirinti dovaną, kuri bus jums paruošta atsiėmimui ar išsiųsta jūsų pasirinktu būdu tą pačią dieną. 

Užsakymai (iš skyriaus paruošta siuntimui) padaryti ir apmokėti iki 10val. ryto VILNIŲ gali pasiekti tą pačią dieną, pasirinkus siuntimo būdą "AUTOBUSŲ SUNTOS"

 

 

 

 

2021 Startas - Latingės NAUJIENA 3D paveikslai 😇🥰

Kas būtų man pasakęs, kad klykausiu ir trepsėsiu kaip vaikas iš laimės vietoj saldainių gavus vinių, plaktuką, medžio ir siūlų ... būčiau pažiūrėjus kaip į, švelniai tariant, KEISTUOoooLĮ 🙃 mmm

Niu bet gi mano metai būtent taip ir prasidėjo 😅- su plaktuku rankose ... 500 vinukų jau sukalti, paskui būriau su siūlais ir štai paplušėjus dalinuos rezultatais pirmais.

Ar patiktų gauti štai tokį šaliką dovanų?... visai netikėtai, vien dėl to, kad buvai nuoširdi ir paslaugi ir noriai dalinaisi savo turima patirtimi, žiniomis? ....

Štai vienai šauniai moteriai tokia dovana JAU KELIAUJA ❤

Visada malonu, kai tavo pastangos, geranoriškumas yra įvertinamas, tiesa. O dar kai tai yra padėka-dovana, kurios nelaukei ir nesitikėjai .. . dvigubas malonumas.

Ir man be galo malonu kurti tokiom ir panašiom progom dovanas ❤

www.Latinge.lt

Silko Salikas 11 Ispanija Silko Salikas 44 Ispanija

 

tapyti silko salikai saliai skaros latingeNe vieną kartą, kalbėdama su moterimis, Latingė kūrėja, Lina, yra išgirdusi, kad šilko šaliką jos turi, gal net kelis, bet kiekvieną dieną nenešioja, užsiriša tik ypatingom progom arba kad neperka šilko šalio, nes galvoja, kad ne kiekvienai dienai tai, per prabangus aksesuaras 🙂
 
 
MIELOSIOS, dažnai pasitaiko , kad tai kas gražu, vertinga, mes kasdienai renkamės nenaudoti, pagal seną įsišaknijusį(paveldėtą) įsitikinimą, kad reik saugoti arba liaudyje dar naudojamas "čiedyti" ...arba kad šilko šaliką labai jau sudėtinga priderinti kasdienai, daug stengtis reikia.
 
 
Lina: "Aš suprantu, kad yra daržo darbai ir ten tikrai neskatinu pasirišti šilko šaliko ar užsidėti itin brangius batelius 😃, ...nors ... galima ir čia pasilinksminti, jei tik nuotaika tokia užpuls 😂 ... .taip pat suprantu, kad yra kas tinka dienai, yra kas tinka vakarui ar "puotai" pasipuošti.
Bet yra ir KASDIENA. Ir ji lygiai tokia pat ypatinga, kaip bet kuri šventė, ir ji daug dažniau pasitaiko mūsų gyvenime, nei šventės .. ... gal reiktų pergalvoti ar tikrai verta vertinti tik šventes, o kasdienas vertinti gerokai mažiau???..."
 
 

Veltinis yra neautinis audinys, gaminamas veliant, presuojant, tankinant vilnos pluoštą, sluoksną.

Veltinis gali būti labai švelnus. Gali būti ir šiurkštus. Tai priklauso nuo to kokia vilna buvo naudojama. Veltinis yra labai dėkinga  medžiaga kūrėjams, nes  gali būti bet kokios spalvos, formos ir dydžio.

VILNA, JOS SAVYBĖS:

Vilna – tai gyvūnų (avių, ožkų, kupranugarių, triušių ir t.t.) plaukai. Populiariausia vilna yra avių.

Purus garbanotos vilnos pluoštas žmonijai yra žinomas ir naudojamas jau daugelį metų. Spėjama, kad pirmoji vilna pradėta verpti 3500 metais prieš Kristų. Šiandien įvairiai apdorotą vilnos pluoštą atrasite bene kiekvienoje meno nišoje. Budama labai poringos sandaros, žvyniško paviršiaus, banguotu plaušeliu, vilna išlaiko savyje ir ir aplink save oro sluoksnius, kas leidžia palaikyti pastovią temperaturą.Tad apsigaubę šalčiausią žiemos dieną vilnos gaminiu nesušalsite, kaip kad šiltą dieną dėvėdami plonos vilnos rūbą nesukaisite. Pagrindinė vilnos savybė yra palaikyti vientisą kūno temperatūrą.

 

Skaityti daugiau: Apie vilną ir veltinio velimą

Šilkas – tai nuostabi gamtos dovana, žmonių kultivuojama jau daugiau kaip 3500 metų. Šilkas yra tvirtas ir švelnus pluoštas, kurį “gamina” šilkaverpis kirminas. Šilko kelias prasideda Indijoje ir Kinijoje. Indijos dokumentuose, jau 2 a.pr.kr. minimos vaško arba batikos šilko dažymo technikos.

 

Šilkinio audinio savybės

Šilkas yra išties unikalus audinys. Jis yra gyvulinės kilmės, jį sudaro net 97% baltymų, 18 žmogaus organizmui reikalingų amino rūgščių. Šilke esanti medžiaga sericinas – šilko klijai, kurie turi gydomąjį poveikį sudirgusiai bei alergiškai odai.

Šilkas yra atsparus mikroorganizmams audinys, todėl labai higieniškas. Be to, jis yra mažai laidus šilumai, todėl šaltu metu šilko drabužiai šildo, o karštu – vėsina. Savo šiluminėmis savybėmis šilkas beveik prilygsta vilnai ir yra penkis kartus šiltesnis už medvinę. Tik šilkas yra gerokai lengvesnis ir plonesnis už vilnos audinį, todėl – gaivesnis ir gali būti naudojamas vasarą.

 

Skaityti daugiau: Apie šilką ir tapybą ant šilko

Pamatykite  pirmieji Latingės naujausius dirbinius bei skelbiamas akcijas.

Naujienos siunčiamos nedažniau kaip 1 k/mėn. :)

Go to top