Krepšelis tuščias

Visi LATINGĖ aksesuarai yra autoriniai © L.E.Urbonaitės darbai.

KAIP PIRKTI LATINGĖ E-PARDUOTUVĖJE?

 


PRISTATYMAS

Latingė užsakymus pristato per Lietuvos paštą, registruota siunta. (Lietuvoje ir į užsienio šalis). Taip pat galimas siuntimas per OMNIVA paštomatą. (jei norėtumėt šio būdo, užsakymo tvirtinimo lange grafoje "Pirkėjo pranešimas, pageidavimai" įrašykite tikslų Omniva paštomato pavadinimą ir adresą. VISI OMINIVA PAŠTOMATAI

Lietuvoje pristatymas trunka 2-4 darbo dienos, jei prekė paruošta siuntimui. 


 APMOKĖJIMAS

 Vietiniai užsakymai (Lietuva): bankiniu pavedimu

Apmokėjimas bankiniu pavedimu pagal išrašytą sąskaitą. Kai patvirtinsite užsakymą, nurodytu el.parštu jums bus išsiųsta sąskaita. Todėl prašome pasitikrinti ar teisingai įvedėte savo el.paštą. Bankinį pavedimą prašome paradaryti per 3 darbo dienas. Tik gavus apmokėjimą bus pradėtas vykdyti jūsų užsakymas.

Latingė neprašo jūsų įvesti jokios asmeninės informacijos, susijusios susijusios su jūsų mokėjimo kortelėmis, ar kitų jūsų bankinės sąskaitos duomenų. Jūsų PIRKIMAS VISIŠKAI SAUGUS.

Tarptautiniai užsakymai: PAYPAL

Po to kai jūs Patvirtinsite užsakymą („Pirkti“), jūs būsite nukreipti į paypal sistemą. Prašome prisijungti prie savo Paypal sąskaitos ir atlikiti apmokėjimą.


GRĄŽINIMAS

Atgal priimami tik tie gaminiai kurie yra sugadinti dėl  PARDAVĖJO (Latingės) kaltės ar visai neatitinka prekės aprašo bei nuotraukų. Kadangi visos prekės yra rankų darbo, nei viena prekė negali būti 100% atkartota taip pat. Jei siuntinys yra sugadintas dėl siuntėjo, prašom suprasti, kad Latingė negali atsakyti užtrečių šalių paslaugų kokybę. Dėl grąžinimo prašome kreiptis nevėliau kaip 3  darbo dienos po gavimo. 

Stengiamės pateikti kuo tikslesnes nuotraukas, tačiau tikrasis gaminys „gyvai“ gali šiek tiek skirtis nuo to kas matyti prezentacinėse nuotraukose.Taip gali būti dėl tokių priežasčių, kaip skirtingai sureguliuotos monitoriaus spalvos, kontrastai ir pn. Todėl, prašome, atidžiai peržiūrėti visas nuotraukas, kad susidarytumėt, kuo tikslesnį gaminio vaizdą ir galėtumėt įvertinti jo išpildymo meistriškumą.


TIRAŽAI

Visi Latingė aksesuarai yra autoriniai © L.E.Urbonaitės darbai. Visi aksesuarai tik rankų darbo, jokios spaudos ar masinio tiražavimo.

Vienetinis darbas - Šio dizaino bus ne daugiau kaip 30 vnt. sukurta.

Riboto tiražo autorinis darbas - Šio dizaino bus nedaugiau kaip 100 vnt. sukurta

Autorinis darbas - tiražas neribojamas, tačiau dėl 100% rankų darbo ir technikos specifikos kiekvienas darbas bus unikalus.
 

Go to top