Krepšelis tuščias

Valentino diena -  tai priminimas jūsų širdžiai, kad ji yra tam, kad mylėtų. Gyvenimo maratone, mes kartais apie tai pamirštam...

Ši diena  -  tai širdies kalbos diena, kuri skatina, kad tarp dviejų žmonių širdžių įvyktų labai atviras, nuoširdus pokalbis, pripildytas visiško pasitikėjimo ir tikėjimo vienas kitu. Tokią dieną drąsieji atveria savo širdis ir leidžia sau būti pažeidžiamais, o kartu atidaro duris stebuklui. Ši diena skirta tam, kad priminti, kad tokių pokalbių reik dažniau ir daugiau. Tokią dieną savo širdžiai reiktų leisti kalbėti, net jei ir labai neramu, ar bus atsakyta į jūsų jausmus, taip kaip to tikitės jūs.  Jau vien tas faktas, kad jūsų širdis prisipildžiusi meilės kitam, daro jus absoliučiai nuostabiais. 

Valentino dieną gera ne tik išreikšti savo jausmus, bet ir dovanoti dovanas, kurios primins apie jūsų jausmus.

Ir visai nesvarbu ar jūsų širdį pažadinusi ir prakalbinusi moteris jau žino apie tai ar dar tik sužinos, per šią Valentino dieną, Latingė linki jums nuostabių abipusiai šiltų akimirkų ir VISADA klausyti savo širdies, nes ji žino geriausiai.

Latingė didesnis pagalbininkas šioje šventėje vyrams, nes jie čia suras daug rankų darbo dovanų savo širdies damoms.

 Kartais išties sunku parinkti dovaną. Mieli vyrai mažas patarimas  jums - moterims patinka suasmenintos dovanos ir Latingė pasiruošus jums padėti:

***

1. Pasiūlymas:

No photo description available.Išsirinkite tapyto šilko šaliką ir atsiųskit žinutę su savo prisipažinimu meilėje ar kitą romantišką palinkėjimą ir jis bus užrašytas ant jūsų pasirinto dizaino šaliko. Tai bent dovana!

Užsakant už 60 eur ar daugiau dovaninis įpokavimas ir siuntimo Lietuvoje NEMOKAMAI.

KUPONO KODAS: VALENTINAS

E-parduotuvė - Tapyto šilko šalikai, skaros

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Pasiūlymas:

Išrinkit savo damai 7 poras auskarų. Papuošalų moterims niekada nebus per daug. Auskarų  SAVAITĖLĖ - "must have" kiekvienai  moteriai, kuri kievieną dieną nori atrodyti gaiviai ir nors lašeliu kitaip. Smagiai nusiteikusi moteris - tikras lobis ;) Auskariukai bus susegti į patogų organaizerį ir supakuoti į gražią dovanų dėžutę. Siuntimas Lietuvoje -NEMOKAMAS

Rankų darbo papuošalai

 

 

 

 

 

 

3. Pasiūlymas:

hand-painted-silk-pillow-love-romantic-couple-cats-red-19Labai romantiška pagalvėlės užvalkalas -  "Meilūs katiniukai". Ant šios tapyto šilko pagalvėlės taip pat gali būti užrašytas jūsų romantiškas prisipažinimas meilėjė arba meilus sveikinimas.

Užsakyti pagalvėlės užvalkalą

 

Latingės e-arduotuvėjė galite rasti ir daugiau šiai progai tinkančių dovanų - pasivaikščiokit ir užsisakykit.

Laiko jau liko visai nedaug iki VALENTINO DIENOS, tad suskubkit užsakyti, kad Latingė spėtų sukurti ir laiku pristatyti.

Su pačias geriausiais linkėjimais jums ir dėl jūsų kurianti

Latingė

 

MIELIEJI, SU NAUJAISIAIS! Visa jūsų STIPRYBĖ JŪSŲ ŠIRDYSE. ATRASKIT JĄ ir KURKIT SAVO GYVENIME TIK TAI, KAS TEIKIA JUMS DŽIAUGSMO! 


Paprastai NAUJŲJŲ METŲ pradžioj mes išsikeliam TIKSLUS, kurių vaikomės "senuoju" būdų...

Skaityti daugiau: SU NAUJAISIAIS! Kaip padaryt, kad išsipildytų norai?
Go to top