Krepšelis tuščias

MIELI PIRKĖJAI, LATINGĖ ir toliau priima ir vykdo jūsų užsakymus.

Prašymas: padarius užsakymą, prieš atliekant apmokėjimą, sulaukite patvirtinimo į el. paštą, kad studijoje yra visų reikiamų priemonių ir galėsiu pilnai įvykdyti jūsų norus laiku. Dėl esamų apribojimų Lietuvoje, užsakymo įvykdymas gali užtrukti kiek ilgiau. Užsakymų siuntimas vykdomas per Paštomatus (Omniva ir LPExpress)

Veltinio šalikas- vandens paslaptis

-blue-green-water-hand-felted-merino-wool-scarf--l-gifts-lina-egle-urbonaite--4
-blue-green-water-hand-felted-merino-wool-scarf--l-gifts-lina-egle-urbonaite--4-blue-green-water-hand-felted-merino-wool-scarf--l-gifts-lina-egle-urbonaite--3-blue-green-water-hand-felted-merino-wool-scarf--l-gifts-lina-egle-urbonaite--1-blue-green-water-hand-felted-merino-wool-scarf--l-gifts-lina-egle-urbonaite--2-blue-green-water-hand-felted-merino-wool-scarf--l-gifts-lina-egle-urbonaite--5
100,00 € Kaina

Originalaus dizaino rankom veltas šalikas iš švelnios merinosų vilnos. Itin lengvas, švelnus ir šiltas bei spalvingas šalikas jūsų garderobui.

Šaliko sudėtis: 100%  natūrali merinosų vilna, šilko audinys
Technika: veltas rankom
Šaliko matmenys:

164x22cm + 11cm x2 šaliko kutai

Šaliko spalvos: balta, medaus, pilka, juoda, samanos žalia
Svarbu:

Kiekvienas šalikas bus unikalus. Naudojamos kurimo technologijos ir 100% rankų darbo dėka, nėra nė mažiausios galimybės atkartoti dizainą 100 % taip pat.

Tiražas: Riboto tiražo autorinis darbas
Būklė: sukuriamas per 10 d. dienųGo to top