Krepšelis tuščias

Komplektas 2 VNT. Tapyto šilko pagalvėlės - Ratas / Žiedas

hand-dyed-shibori-pillow-set-wedding-gift-circle-interior-details1
hand-dyed-shibori-pillow-set-wedding-gift-circle-interior-details1hand-dyed-shibori-pillow-set-wedding-gift-circle-interior-details2hand-dyed-shibori-pillow-set-wedding-gift-circle-interior-details3hand-dyed-shibori-pillow-set-wedding-gift-circle-interior-details4hand-dyed-shibori-pillow-set-wedding-gift-circle-interior-details5
110,00 € Kaina

Specifikacijos

Kiekvienas gaminys bus unikalus., Naudojamos kurimo technologijos ir 100% rankų darbo dėka, nėra nė mažiausios galimybės atkartoti dizainą 100 % taip pat.

Originalaus dizaino rankų darbo šilko pagalvėlės komplektas ( 2 vnt)  Ratas / Žiedas.

Simbolinė reikšmė - visuma, pilnatvė, kai du tampa vienu ar kai subalansuoji savo gyvenimą atradęs vidinio ir išorinio pasaulio harmoniją. 

Puiki dovana vestuvių proga  ir ne tik.

Yra galimybė personalizuoti pagalvėles su inicialais, afirmacija. Galimi ir kiti spalvų deriniai. Prašom susisiekti del individualaus užsakymo.

Pagalvėlės užvalkalo medžiaga: 100%  natūralus šilkas
Technika: šilko tapyba, liejimas
Pagalvėlės matmenys:

40x40cm x 2 vnt

Galimi kiti išmatavimai, klientui užsakius

Pagalvėlės spalvos: ruda
Svarbu:

Šilko tapybai naudojami profesionalūs dažai, kurie tvirtinami sudėtingu garinimo metodu. Tai užtikrina pagalvėlės ilgaamžiškumą ir spalvų neblukimą ir šilkas išlieka ypatingai švelnus.

Kiekviena pagalvėlė bus unikali. Naudojamos kurimo technologijos ir 100% rankų darbo dėka, nėra nė mažiausios galimybės atkartoti dizainą 100 % taip pat.

Tiražavimas: Autorinis darbas
Užsakymo terminas: Sukuriamas per 10 darbo dienų

 

 

Go to top