Krepšelis tuščias

Pagalvėlė ir Žaidimas "Norai pildosi"

hand-painted-silk-pillow-family-educadable-game-lgifts-green-blue
hand-painted-silk-pillow-family-educadable-game-lgifts-green-bluehand-painted-silk-pillow-family-educadable-game-lgifts-green-blue-2hand-painted-silk-pillow-family-game-lgifts-peach-orangehand-painted-silk-pillow-family-game-lgifts3hand-painted-silk-pillow-family-game-lgiftshand-painted-silk-pillow-family-game-lgifts2
65,00 € Kaina

Specifikacijos

Kiekvienas gaminys bus unikalus., Naudojamos kurimo technologijos ir 100% rankų darbo dėka, nėra nė mažiausios galimybės atkartoti dizainą 100 % taip pat.

Tapyto šilko pagalvėlė-Žaidimas "Norai pildosi", tai puiki interjero detalė vaikų kambariui. Pagalvėlė su ištapyta žaidimo lenta, skirta ne tik vaikams , bet visai šeimai.

Žaidimo taisyklės labai nesudėtingos, taigi tiks ir vaikučiams nuo 3 metukų, padedant tėveliams. Žaidimo sukurtas taip, kad ir žaidėjai turi prisidėti savo išradingumu ir kūrybingumu, kad kiekvieną kart žaidžiant būtų nenuobodu. Tai puiki priemonė, padėsianti išvengti rutinos kasdienybėje. Žaidimo tiklas - lavinti vaikų gebėjimą siekti tikslų, reikšti emocijas, puoselėti gerus santykius šeimoje, kas yra darbas komandoje, atsakomybė.

Tai puiki dovana vaiko gimtadieniui, šeimos šventei, krikštynoms, kalėdom ir bet kuria kita proga, kai tiesiog norisi pradžiuginti.

 

Pagalvėlės užvalkalo medžiaga: 100%  natūralus šilkas, vilnos žaidėjų figurėlės.
Technika: šilko tapyba
Pagalvėlės matmenys:

40x40cm

Pagalvėlės spalvos:

geltona, ožranžinė, žalia

Svarbu:

Šilko tapybai naudojami profesionalūs dažai, kurie tvirtinami sudėtingu garinimo metodu. Tai užtikrina pagalvėlės ilgaamžiškumą ir spalvų neblukimą ir šilkas išlieka ypatingai švelnus.

Kiekviena pagalvėlė bus unikali. Naudojamos kurimo technologijos ir 100% rankų darbo dėka, nėra nė mažiausios galimybės atkartoti dizainą 100 % taip pat.

Tiražavimas: Autorinis darbas
Užsakymo terminas: Sukuriamas per 10 darbo dienų
Go to top