Krepšelis tuščias

Kvapioji sojų vaško žvakė GYVYBĖS MEDIS / kvapas Nr.3 JAUKU IR SAUGU

soju-vasko-zvakes-aromaterapines-su-eterinais-aliejais-kvepencios-aromatine-latinge-dekoruota-prabangi-dovana-gyvenimo-medis-aukso-4
soju-vasko-zvakes-aromaterapines-su-eterinais-aliejais-kvepencios-aromatine-latinge-dekoruota-prabangi-dovana-gyvenimo-medis-aukso-4soju-vasko-zvakes-aromaterapines-su-eterinais-aliejais-kvepencios-aromatine-latinge-dekoruota-prabangi-dovana-gyvenimo-medis-aukso-2soju-vasko-zvakes-aromaterapines-su-eterinais-aliejais-kvepencios-aromatine-latinge-dekoruota-prabangi-dovana-gyvenimo-medis-aukso-3soju-vasko-zvakes-aromaterapines-su-eterinais-aliejais-kvepencios-aromatine-latinge-dekoruota-prabangi-dovana-gyvenimo-medis-aukso-1soju-vasko-zvakes-aromaterapines-su-eterinais-aliejais-kvepencios-aromatine-latinge-dekoruota-prabangi-dovana-1
35,00 € Kaina

1 vnt. sandelyje
+
Į krepšelį

Specifikacijos

1 darbo diena
Nr.3 JAUKU IR SAUGU

Rankų darbo dekoruotas stiklinis indas papuoš jūsų  ar jūsų artimųjų namus.

Gyvybės medis simbolizuoja mūsų asmeninį tobulėjimą, unikalumą ir individualų grožį. Kaip medžio šakos stiprėja ir auga aukštyn besistiebdamos į dangų ir gauna energiją iš saulės ir mėnulio, taip ir mes augdami stiprėjame tiek fiziškai , tiek dvasiškai. Siekiame daugiau žinių, išminties ir naujų patirčių. Tuo tarpu mūsų šaknys, tai protėviai, kultūra, šalis teikia per šaknis mums palaikymą ir gyvybinę energiją. Kai šie du energijos ciklai yra darnoje medis auga sveikas ir papuošia pasaulį savo žiedais bei apdovanoja vaisiais. Tuomet gauname pilną ratą - paimu ir subrandinęs duodu pasauliui, tai ką turiu geriausio savyje.

Žvakė atkeliau pas jus gražiai supakuota dėžutėje. Puikiai tinka dovanoti.

Kvapo Kompozicijoje:

Įžeminantis sandalmedžio, vetiverio, pačiolio ir frnakincenco kokteilis sumažins įtampą, nerimą, suteiks vidinės ramybės ir saugumo jausmą, padės atsipaliaduoti, o vanilės ir anansų natos pakles nuotaiką ir sudrąžins lengvumą.

Kompozicijos sudėtis: Natūralūs eteriniai aliejai

***

Žvakių gamybai naudojamas augalinės kilmės sojų vaškas, kuris degdamas neišskiria jokių toksinų ir pasižymi ilgu ir tolygiu degimu. Šis vaškas yra atsinaujinantis gamtos išteklius, tad jo pasirinkimas yra draugiškas aplinkai ir puiki alternatyva parafinui.

Žvakių dagtys medvilninės ir dengtos natūraliu vašku. Ši žvakė su dviem dagtimis.

Žvakių vaškos spalvos suteikimui naudojami kruopščiai atrinkti dažai, nėra bandyti ant gyvūnų ir yra tinkami veganams. Žvakių paviršiaus dekoravimui naudojami natūralios mineralinės kilmės pigmentai arba maisto pramonei skirti pigmentai.

Visi produktai gaminami rankomis, dėl to galimi nežymūs vaško spalvos, tekstūros, svorio pakitimai. Tai nedaro įtakos produkto kokybei.

Degimo laikas: ~30 val

Natūraliai eteriniais aliejais kvepenčios žvakės puikiai papildys ir sustiprins jūsų meditacijų, jogos praktikų akimirkas, padėdamos lengviau atsipalaiduoti ir susijungti su savo vidumi.

Kvapiąją žvakę visada malonu gauti dovanų.

***

Priimami individualūs užsakymai jūsų šeimos ar įmonės šventėms DOVANŲ RINKINIAMS, sukomplektuojami pagal pageidaujamus kvapus.SUSISIEKITE IR APTARSIME.

 

***

SOJŲ VAŠKO ŽVAKĖS DEGINIMO REMOKENDACIJOS / SAUGA:

 • Vieno deginimo seansas neturėtų būt ilgesnis nei 4 val.
 • Jei žvakė aromaterapinė vienas žvakės deginimo seansas rekomenduojamas iki 2val.
 • Reguliariai patrumpinkite dagtį prieš uždegant žvakę.
 • Dagtis neturi būti aukštesnė nei 0.5cm;
 • Stenkitės išlaikyti dagtį statmeną paviršiui, taip išlaikysite vaško tirpimą tolygų į visas puses.

SVARBI SAUGA:

 • Nepalikite degančių žvakių be priežiūros;
 • Deginkite jas ten kur jų nepasieks vaikai ir gyvūnai;
 • Visada palikite bent 10 cm tarpą tarp žvakių;
 • Prieš uždegant žvakę pastatykite ją ant lygaus, karščiui atsparaus paviršiaus. Jei nežinote ar baldo paviršius jautrus šilumai, patariame po žvake padėti padėkliuką;
 • Nejudinkite ir nenešiokite degančios žvakės;
 • Įsitikinkite, kad žvakės deginimo patalpoje nėra skersvejų;
 • Nuo daugumos paviršių ir tekstilės vaškas lengvai pašalinamas su karštu vandeniu ir muilu. Bet visgi patariame saugoti daiktus, nes yra dirbiniai, kurie yra lengvai pažeidžiami.

Pamatykite  pirmieji Latingės naujausius dirbinius bei skelbiamas akcijas.

Prenumeratoriams dovana -  pirmam užsakymui 10% nuolaidą.


Naujienos siunčiamos nedažniau kaip 1 k/mėn. :)

Go to top