Krepšelis tuščias

Dvipusė Merino vilnos veltinio skara, baktusas - GREY STAR

vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-pilka-vilnone-skara-4
vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-pilka-vilnone-skara-4vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-pilka-vilnone-skara-5vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-pilka-vilnone-skara-2vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-pilka-vilnone-skara-3vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-pilka-vilnone-skara-1vilnos-skara-veltinio-salikas-ranku-darbo-latinge-pilka-vilnone-skara-6
150,00 € Kaina
Įpakavimas

1 vnt. sandelyje
+
Į krepšelį

Specifikacijos

Merino vilna, Kt. kokybiškos medžiagos
Rankų darbo veltinis
Itin lengvučiai ir šilti merino vilnos gaminiai ne tik džiugins akį, bet ir šildys.
1 darbo diena
Kiekvienas gaminys bus unikalus., Naudojamos kurimo technologijos ir 100% rankų darbo dėka, nėra nė mažiausios galimybės atkartoti dizainą 100 % taip pat.

Originalaus dizaino rankų darbo veltinio skara, baktusas iš švelnios merinosų vilnos. Dvipusis - Abi pusės  geros. Dekoruotas natūraliais pluoštais, kurie suteikia tekstūrą ir subtilų žvilgesį, priduodantį skarai puošnumo. Žvaigždės - siuvinėtos aplikacijos, sidabro ir juodos spalvos.

Itin lengvas, švelnus ir šiltas aksesuaras jūsų garderobui. Toks baktusas puikiai šildys tiek žiemą, tiek vėsesnį vasaros vakarą.

Veltinis plonas. 

Matmenys: ~160x60cm

Skara pasieks jus supakuota gražiame maišelyje, kuriame bus patogu dirbinį saugoti spintoje. Taip pat galite pasirinkti ir dovaninį įpakavimo variantą.

Baktuso puošnios-sagtelės įsigijamos atskirai.

 

Go to top