Krepšelis tuščias

GIMTADIENIS KITAIP

Švęskite gimtadienį taip, kad visus ateinančius metus „sparnai būtų pakelti“

Kūrybinė pramoga jūsų šventei

 

Artėja gimtadienis? Galvojate, kaip gi jį atšvęsti? O gal norite savo draugui ar draugei padaryti gimtadienio siurprizą ir ieškote idėjos?

Mes turim jums ypatingą pasiūlymą, nes manome, kad gimtadienis - tai ypatinga ir svarbi diena kiekvieno žmogaus gyvenime.Tai mūsų kelionės šiame gyvenime pradžia.

Ateidami į gyvenimą mes visi atsinešame savas užduotis, savus tikslus: išmokti mylėti, išmokti atleisti, išmokti pastovėti už save, išmokti pasakyti NE, išmokti duoti, išmokti priimti, išmokti džiaugtis, išmokti subalansuoti darbą ir poilsį, išmokti šokti, išmokti vertinti tai ką turi, išmokti mylėti save, išmokti vertinti tuos žmones, kurie yra šalia, prisidėti prie gamtos puoselėjimo, santykių šeimoje gerinimo, sukurti vaistus, sukurti įtaisą, kuris padės daugeliui žmonių ir begale kitų tikslų.... ir kiekvienam žmogui tai yra savas unikalus rinkinys. Koks tas rinkinys bebūtų, kiekvieno jo tikslas padėti žmogui augti, stiprėti, pilnai atsisikleisti bei atrasti savyje didžiulią kuriančią jėgą.

Gyvename tokiame laikmetyje, kai viskas vyksta dideliu tempu, visko daug ....tiek gero, tiek klaidinančio. Ir neretas pasiklysta toje gausoje.

Kiekvienais metais, švęsdamas savo gimtadienį, žmogus turi puikią galimybę vėl ir vėl stabtelti ir prisiminti savo didžiuosius tikslus bei tuos mažesnius tikslus, kurie yra tarpinės stotelės link didžiojo tikslo. Mums artimi žmonės yra labai svarbūs, nes jie yra tam, kad mums padėtų prisiminti, padėtų eiti savo tikruoju keliu, padėtų siekti svajonių. Į gimtadienio šventę atėję svečiai prilinki gražiausių dalykų ir tai atneša didelį džiaugsmą, pripildo širdį meilės, įkvepia darbams, sustiprina pasitikėjimą savimi. Tuo gimtadienio šventės yra žavingos. Tik jos trunka vieną dieną. Paskui vėl skubėjimas, rutina ir palinkėjimai pasimiršta.

Kviečiame atšvęsti gimtadienį taip, kad ta pakylėta nuotaika ir palinkėjimai neišblėstų kasdienos rutinoje, bet šildytų visus metus. Kaip tai padaryti? Suburkite draugus, artimuosius savo gimtadienio ar artimo žmogaus šventėje ir jie jums, linksmoje aplinkoje, sukurs nuostabią dovaną ant šilko, kuri jums visus metus primins šią dieną, bei įkvėps nuostabiems pokyčiams.

ŠVĘSKIT GIMTADIENĮ KITAIP:

  • Kūrybinis laikas, kurio metu jubilijato artimieji, o ir jubilijatas (-ė) sukurs įsimintiną dovaną ant šilko. Šio kūrybinio laiko metu, šventės dalyviai kartu su menininke Lina Latinge išgrynins ir padės prisiminti tai kas svarbu, kas jubilijatui „pakelia sparnus“, kas padeda jaustis laimingu. Sukursit savo palinkėjimų kaleidoskopą, kuris visus metus, o gal ir daugiau tarnaus, kaip geros pozityvios nuotaikos katalizatorius jūsų brangiam, artimam žmogui.
  • Programos trukmė: ~3 val.

Vieta: atvykstame į jūsų pasirinktą vietą (Visa Lietuva).

Kaina: nuo 150 Eur

Visos kūrybinio užsiėmimo priemonės suteikiamos.

 

Norėdami užsakyti kūrybinę pramogą šventei susisiekite ir atparsime visas detales --> info{eta}autorinesdovanos.lt, Tel: 861571000

 

Kūrybinę pramogą organizuoja:

Lina Latingė – menininkė, kūrybą naudojanti kaip įrankį, kad įkvėptų labiau gerbti ir mylėti save ir mūsų planetą. Lina veda įvairius kūrybinius užsiėmimus, padedančius ne tik susipažinti ir išmokti įvairių kūrybos technikų, bet ir įvairių pratimų pagalba labiau pažinti save, tapti labiau sąmoningu savo gyvenimo kūrėju. Autorinių rankų darbo aksesuarų, rūbų kūrėja. Daugiau info:www.latingė.lt ,www.autorinesdovanos.lt

 

 

Go to top