Krepšelis tuščias

 

LATINGĖ - autoriniai rankų darbo dirbiniai, meno kūriniai sukurti tiems, kas vertina individualumą, natūralias medžiagas, tvarų ir gražų gyvenimo būdą.


Latingė kviečia kurti ir švęsti kartu GRAŽESNĮ, ŠVARESNĮ ir ŠVIESESNĮ GYVENIMĄ.

 

Latingės dirbinių kūrėja Lina Eglė Urbonaitė savo kūryboje naudoja daug pozityvių simbolių, pozityvių afirmacijų-palinkėjimų, kurie teigiamai veikia mūsų nuotaiką, savijautą. Taip pat Lina pirmenybę teikia natūralioms medžiagoms: šilkui, vilnai, linui, drobei, pusbrangiams mineralams sojų vaškui, eteriniams aliejams.

Lina: "Savo kūryba skatinu žmones labiau vertinti savo unikalumą, jį išreikšti tiek savo garderobe, tiek namų interjere, gyvenimo stiliuje, renkantis unikalius ir kartu gamtai bei žmogaus sveikatai draugiškus daiktus."

 

www.LATINGE.lt E-parduotuvėjė rasite:

Priimami ir individualūs užsakymai pagal jūsų poreikius, svajones.


 

Apie Liną Eglę Urbonaitę:

Esu laisvai kuriantis žmogus – šios svetainės ir joje pateiktų šilko ir vilnos darbų autorė.

Kaip paukščiui reikia skristi, taip man reikia kurti. Augdama gyvenau pagal moto “jei nėra ar negali nusipirkti tai kas patinka, susikurk pati”. Ir taip iš nenaujo paltuko, kurio medžiaga man patikdavo, atsirasdavo sijonuko ir liemenės komplektukas, vyriškos kelnės pavirsdavo liemene ir šortukais ir t.t. Šių metamorfozių autorė buvau aš, o įgyvendinti padėdavo mama ir močiutė, mokančios siūti, modeliuoti. Prabudęs kūrimo poreikis vaikystėje augo, stiprėjo, gludinosi ir pavirto į tai, ką rasite šioje svetainėje – originalias autorines dovanas moterims, namų interjerui, vaikams. Ar virsmas jau galutinis?...tikrai nežinau :). Lieku atvira viskam ką gyvenimas dar pasiūlys, kuo dar nustebins.

Kodėl autoriniai darbai?

Kiekvienas iš mūsų yra uniklus ir vienas iš būdų tai išreikšti, parodyti yra mūsų apranga, mūsų namai.

Kuriu tiems, kas vertina rankų darbą, dega noru išreikšti save, savo nuotaikas per originalius aprangos aksesuarus, namų interjero detales.

Kviečiu paskaityti plačiau apie mano kūrybą 

LINOS DARBŲ - PASLAUGŲ PORFOLIO

VIDEO prezentacijos 

Lina Eglė, “LATINGĖ”


 L DOVANOS Fashion Bazar 2013 (PAVADINIMAS PASIKEITĖ Į LATINGĖ NUO 2016M.)

PRISTATYMAS PARODOJE "MOTERS PASAULIS" 2012

 

Į E-PARDUOTUVĘ

 

 

 

Pamatykite  pirmieji Latingės naujausius dirbinius bei skelbiamas akcijas.

Naujienos siunčiamos nedažniau kaip 1 k/mėn. :)

LATINGĖ BLOG'as naujausias įrašas

RANKŲ DARBO RANKINĖS JAUNOMS IR JAUNATVIŠKOMS MOTERIMS

 

NAUJUTĖLĖS rankų darbo veltinio rankinės patogiai kasdienai.

 

Ar tikrai tai veltinis? TAIP :) Modernus veltinis tikrai stebina,nes jis labai skiriasi nuo to ką mes prisimename iš ankstensių laikų.  Merino vilna  apjungta su augaliniais pluoštais sukuria įspūdingą tekstūrą. 

 

 

Išsirinkti ir užsisakyti internetu  

Go to top